Jestli chceš být moje SB klikni tady
Zapojím se do soutěží tadykBlog Párty 10.sprna ve 14:00 =)

Červen 2009

Blog párty bude?

30. června 2009 v 10:12 | kkkaterina

Souhlasíte s blog párty?

Kde:http://kkkaterina.blog.cz/

Kdy:pátek 3.7.2009

v kolik:16:00

chcete ji: ano,ne

Napište do komentářů jestli chcete blog párty a ktomu to označte i na anketě..

Moje adoptovaná pixelka

29. června 2009 v 10:37 | kkkaterina

Chcete spřátelit????

28. června 2009 v 11:31 | kkkaterina
Kdo chce spřátelit ať napíše do komentů...

muj dilom za bleskovku

25. června 2009 v 18:28 | kkkaterina


Adoptuj si pixelku

22. června 2009 v 20:55 | kkkaterina

číslo

Pinqiček

1)smileys

Dolphinek

2)gify, emoty, skiny, skiny gg, gify, opisy gg, humor, dowcipy, kawały

Rybunka

3)gify, emoty, skiny, skiny gg, gify, opisy gg, humor, dowcipy, kawały

Čárifučka

4)

Srďášci

5)

6)Friendijak zvýšit návštěvnost blogu

19. června 2009 v 21:57 | kkkaterina

Jak zvýšit návštěvnost? Jednoduše, stačí jen když si toto zkopírujete a dáte na bloček....fakt to funguje, protože jsou tam slova, která lidičky nejčastěji vyhledávají. Tak to zkuste!


Mám ráda, když naleznu blog, kde jsou nějaké MP3 download zdarma ,nebo MP3 download free. To potom stahuju různé skupiny, třeba Chinaski, Kryštof, Red Hot Chili Peppers, nebo zpěvačky, třeba Madonna, Avril Lavigne, Britney Spears, Hilary Duff a podobně. Mám ráda Harry Potter, a jsem zvědavá, jak se jmenuje sedmý díl Harry Potter a co na to Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint, teda Hermiona Granger a Ron Weasley. J. K. Rowling je skvělá spisovatelka. Nemám ráda pivo. Láska je smrt. Sebevražda. Coca Cola. Santa Claus. Vánoce. Brigády. Eragon. Pán prstenů, Eliah Wood. Piráti z Karibiku, Orlando Bloom. Egypťan Sinuhet. Referáty na fyziku. Referáty na chemii. Čtenářský deník. Nokie, Samsung, MMS, mobily zadarmo. Pes. Kino. Čokoláda. Změřte si vaše IQ. ICQ. Malování na sklo. MP3 přehrávače zdarma. Emo. Etno. E-e. Ementál. Brie. Bonifác. Hermelín. Servác, Pankrác. Jahodový koktejl. Outismus. Tenis, Basketbal. Snowboard. Dadaismus. Impresionismus. Funkcionalismus. Expresionismus. Naturalismus. Realismus,1 a 2 světová válka. Pop Art. Modernismus. Tugendhat. Konstrukcionalismus (lol). George Sandová. Mika Waltari. Tolkien. Suchý, Šlitr. Wilsonová. Berdych. Tom Hanks. Elvis Presley. Játra na cibulce. Punk. Punks not dead. Rock. Pop. Metal. Jazz. Folk. Country. Techno. Rock n roll. RnB. Blues. Soul. Rep. Rap. Rab. Kot. MPZ Islandu. Chemická olympiáda. Rtutitka, solan drasličitý, drasloš, uhlec. Kouření škodí zdraví. SMS na Eurotel zdarma. SMS na T-Mobile zdarma. SMS na Vodafone zdarma. SMS zdarma. SMS. Zdarma. Jak být šťastný. Shrek. Tokio Hotel. Bill Kaulitz. Tom Kaulitz. Georg Listing. Gustav Schäfer. Devilish, Schrei. Zimmer 483,...
♡♡♡Láska přes internet?...

19. června 2009 v 21:46 | kkkaterina
Láska přes internet...zažili jste někdy?jaký je váš naror na lásku přes net?♡

plugged love?? by yoshiko314.

10 PRAVIDEL JAK SI UDRŽET JEHO LÁSKU

19. června 2009 v 21:44 | kkkaterina

Potkala jste konečně toho, kdo se zdá být "pan Pravý"? Chcete zamilovaný románek přetvořit v dlouhodobý vztah? A nechcete přitom šlápnout vedle? Zkuste použít několik spolehlivých pravidel, která jsou univerzálně platná pro každý začínající vztah.

PRAVIDLO 1 - ZAMĚSTNEJTE JEHO FANTAZII

V některých věcech si prostě příroda vždy prosadí svou. Touha lovit a dobývat je pevně vrytá do genů každého muže kdekoli na světě. Oni si potřebují vše těžce vydobýt. Probuďte proto jeho zvědavost a touhu objevovat. Pokud jde o oblečení, na první schůzce rozhodně vsaďte na jemnou hru náznaků a pořádně zaměstnejte jeho fantazii. Na minisukně končící pár milimetrů pod půlkami a vypasovaná trička s odhalujícím výstřihem rovnou zapomeňte. Jakoby náhodou rozepnutý knoflík svetříku nebo vykukující ramínko spodního prádla jsou přesně tou strategií, která na ně platí. Nevíte jak na to? Často stačí maličkost, abyste se dostala na správnou cestu. Objevte kouzlo roláku bez rukávů. Tento důmyslný kousek vašeho šatníku mu umožní obdivovat vaše nahé paže, ale zahalení až ke krku vybičuje jeho představivost. Nehledě na to, že ten kousek oblečení krásně tvaruje postavu. Zaháčkovat muže do delšího vztahu znamená odradit lovce trofejí. Místo ve vztahu má jen ten, kdo se chce dostat dál než jen do vaší ložnice.


PRAVIDLO 2 - ZÁHADNÁ, NEDOBYTNÁ KRÁSKA

Na prvních schůzkách detaily ze svého života spíše šetřete. Méně mluvte a více naslouchejte. I když je to někdy velmi těžké, zkuste si ze začátku udržovat jistý odstup (i kdybyste se na něj nejradši vrhla hned a tam). Umožněte mu jen letmé dotyky. Svádějte gesty, pohledy i stylem účesu. Rozvolněný uzel, ze kterého vám tu a tam vypadne pramínek vlasů a vy si s ním ledabyle začnete pohrávat, je perfektní způsob, jak rozproudit jeho fantazii. Pozor na délku pohledu. I dlouhý pohled má svůj časový limit. Cítíte, že se vám hrne krev do tváří? Na chvilku sklopte oči a jakmile se po pár vteřinách zklidníte, zvedněte opět hlavu a věnujte mu přímý pohled rovnou do jeho nitra. Tomu stěží odolá.


PRAVIDLO 3 - BUĎTE PRO NĚJ NEDOSAŽITELNÁ

Buďte neustále o krok napřed. Mějte situaci pod kontrolou. To znamená, že se nebudete projevovat jako zamilovaná patnáctka. Zbožné pohledy a hltání každého jím vysloveného slova mu dají najevo vaši odevzdanost, a on tak získá vše bez boje. Nedovolte, aby si byl vaším zájmem jistý hned od začátku. Rozhovor veďte klidně a bez zbytečně nadsazených emocí. Dobře zvažte, co mu chcete o své osobě sdělit. Nevysypte na něj veškeré podrobnosti o své rodině. Pokud jde o plánování dalších schůzek, odolejte a zkuste i zde tak trochu mlžit. Rozhodně nevykřikujte, že se s ním sejdete kdykoli a kdekoli ještě dříve, než dokončí otázku. Řekněte, že si projdete diář a dáte mu vědět. Bude jako na trní, a to je přesně to, co potřebujete. Zkuste také nereagovat bleskově na jeho SMS a nezvedat telefon ve chvíli, kdy se rozsvítí displej s jeho jménem. Jestli jste si opravdu jistá tím, že o vás bojuje, klidně na jeho návrh termínu další schůzky namítněte, že už tam něco důležitého máte. Jestli mu o vás jde, počká jakkoli dlouho. Vy přitom ukážete, že máte svůj život, který se najednou nerozsype, protože do něj vstoupil on.


PRAVIDLO 4 - VNÍMAVÁ POSLUCHAČKA

Oduševnělá, sebevědomá žena nevede na prvních schůzkách nepřetržitý monolog, jehož ústředním tématem je ona sama. On by byl nakonec nejspíš znuděný a dost pravděpodobně byste ho od dalšího rande odradila. Není nutné, abyste na všechno hned měla odpověď. Nepřerušujte ho, neskákejte mu do řeči a dejte najevo, že vás opravdu zajímá, co vám říká. Muže nezaujmete dokazováním toho, že jste zbaštila všechnu moudrost světa.
Nesnažte se být zajímavá za každou cenu. Jestli to má být skutečný vztah, nechte mu prostor pro přemýšlení o vás. Fotky vaší rodiny, bratranců, sestřenic, kamarádek, psů a papoušků nechte klidně v krabici ve skříni. Pokud budete start tohoto vztahu mít ve vlastní režii, bude na ně ještě času dost. Nezapomeňte, že fotka vašeho bývalého již nemá v peněžence co dělat. Nemějte obavy vyjadřovat svůj názor na věc i ve chvíli, kdy jeho vidění světa se od vašeho trochu liší. Jste přece jedinečná osobnost a chcete, aby to on poznal. Vyjadřujte se jasně, mnohosmyslné náznaky si nechte pro kamarádky. Nemoci, diety a móda nebudou tím nejlepším tématem prvních schůzek.


PRAVIDLO 5 - ŽÁDNÝ SPĚCH

Partnerský vztah není bezhlavý úprk k cíli. Je to běh na dlouhou trať. Vydrží pouze ti nejvytrvalejší. Zdržte se při první návštěvě jeho bytu komentářů na téma pořádek. Ne aby vás napadlo mu tam začít organizovat, plánovat nebo snad dokonce žehlit. Nebyl by nejšťastnější nápad si k němu hned po první společné noci přinést kartáček na zuby, hygienické potřeby, nezbytné plyšáky a záclony do oken. Jediný efekt, který by to mělo, by byl jeho rychlý útěk kamkoli, hlavně od vás. Plány společné dovolené a počtu dětí mají také svůj čas.
Jednou z nejčastěji řešených otázek na první schůzce je, kdy by se mělo odehrát první milování. Zde se nedá obecně doporučovat. Muži fungují převážně pudově, takže jestli z vás bude mít vibrace netrpělivosti po celém těle, je jasné, že bude chtít co nejdříve.
Když už si ale dáváte práci s plánováním nějaké strategie, zkuste své i jeho touze na první schůzce odolat. Pokud jste již překročili hranici letmých dotyků a došlo na vášnivé líbání a bližší tělesný kontakt, pokuste se včas zabrzdit. Vymluvte se, že vás ráno čeká prezentace důležitého projektu nebo časně začínající porada.
Pokud se vášni nedalo odolat a nakonec jste se milovali v jeho bytě, překonejte se a zbytek noci odjeďte strávit k sobě. Jeho touha a zvědavost by teď měly být ještě nažhavenější, proto je dobré svou pozici svůdnice ještě chvíli udržet.


PRAVIDLO 6 - KOUZLO PŘIROZENOSTI

Ve všech ohledech platí, že méně je někdy více. Řeč je o make-upu, oblečení, chování i vyjadřování. Někdy se tolik snažíte zanechat trvalý dojem, že se nakonec veškerá snaha obrátí proti vám. Muži nemají rádi afektované projevy. Buďte pohodová a usměvavá, ale ne vysmátá. Zamyšlená, ale ne tragická. Žádné výbuchy emocí. Není třeba zdůrazňovat, že určitá kultivovanost projevu vypovídá o vaší osobě jako celku. Hysterky zajímají možná tak maximálně Italy. Výrazy "miluju", "nenávidím", "super" si vymažte ze slovníku. I tak se vám může stát, že vypustíte z úst něco, co jste vůbec nechtěla, prostě že dojde k trapnému momentu.
Znáte to, v takovou chvíli, jako by se zastavil čas. Najednou je i vteřina jako věčnost a člověk se chce vytratit někam hluboko pod zemský povrch. To se ale sebevědomé ženě stát nemůže. Ta totiž umí s grácií vybruslit z každé situace. Dlouho nepřemýšlejte, prostě celou situaci odlehčete s humorem sobě vlastním. Smysl pro humor je jednou z nejdůležitějších vlastností, kterou muži na ženách opravdu oceňují. Pokud se umíte zasmát sama sobě, vytvoříte si v jeho očích nezaměnitelné kouzlo osobnosti, které působí jako magnet.

PRAVIDLO 7 - UPŘÍMNOST NADE VŠE
Každá další schůzka je postupně uvolněnější. Odpadají obavy o to, jaký obrázek o sobě vytvoříte, a začnete jeden druhého poznávat z více stran. Maska prvního dojmu se vytrácí a vy začínáte objevovat člověka, který se skrývá za ní. Situace sama většinou navozuje momenty, kdy jeden druhému začínáte sdělovat bližší informace o sobě. Pomalu přichází bod, od kterého byste si měli říci vše, co považujete za nutné tomu druhému sdělit, abyste pak někde v pokročilé fázi vztahu nenarazili na informaci, kterou měl partner už dávno vědět.
Zde přichází prostor i pro témata, jako jsou zdravotní problémy, strachy, osobní zájmy apod. Například informace o tom, že jste alergik. Ta pomůže předejít trapné situaci ve chvíli, kdy pro vás zorganizoval piknik v rozkvetlé přírodě nebo vám přinesl kytici těch nejvoňavějších květů. Měl by vědět i to, jestli se striktně vyhýbáte některým druhům jídla. Když jste zapřisáhlá vegetariánka, nebude vás přece zvát do steak housu. O své osobě si zásadně nic nevymýšlejte. Jestliže máte spolu vydržet, pak by se lži zřejmě jednoho dne dozvěděl. Jestli máte problém s některými jeho projevy nebo způsobem chování, slušně, ale na rovinu mu to sdělte. Upřímnost na začátku vztahu pomůže předejít pozdějším nepříjemným překvapením.


PRAVIDLO 8 - BUĎTE SVÁ

Může to znít jako otřepaná fráze, ale měla byste se řídit především svým vlastním cítěním a intuicí. Zachovejte si svoji jedinečnost.
Proto se do vás zamiloval, a to na vás oceňuje. Vztah dvou lidí není o tom, že se z nich stanou totožné klony, ale že těmi prostory, které zůstávají mezi nimi v podobě osobnostních odlišností, proudí volný vzduch. Jinými slovy - bezhlavá přizpůsobivost vztah dvou lidí dusí. Ale pozor! Střežit si neoblomně své názory a pohled na svět také není ideální. Jestli někde platí, že je třeba nalézt zlatou střední cestu, pak je to právě ve vztahu. Postoj "taková jsem a už se nezměním" je pro vztah jako jed. Má-li k vám mít partner, ale i lidé ve vašem okolí úctu, měla byste mít jasno především sama v sobě. Jste otevřená novým myšlenkám a názorům, v těch svých máte jasno a pokud dospějete k jejich změně, pak se tak stane po zralé úvaze. Je nějaký styl oblékání, který se mu na vás nelíbí? Dává vám najevo, že mu imponuje jiná barva vlasů? Tou nejhorší chybou by bylo zmíněný kus šatníku zahodit a s vlasy běžet do nejbližšího salonu, jen abyste se co nejvíce příblížila jeho ideálu. I tady opět platí, že se do vás zamiloval proto, jaká jste. Můžete si o jeho pohledu promluvit, ale ve vztahu se musíte cítit dobře oba. Posloucháte každý jinou hudbu? To přece není překážka. Stanete-li se bezduchou loutkou přizpůsobující se jeho představám, nemohl by si vás vážit.


PRAVIDLO 9 - DBEJTE O SEBE

Sdílíte spolu konečně jeden byt nebo spolu alespoň pravidelně trávíte určitou část týdne? Vezměte si k srdci jednu zásadu, která je stále velmi nedoceňovaná. Nepřestávejte o sebe dbát a snažit se být pro toho druhého stále atraktivní. Tento postoj je mimo jiné také projevem vzájemné úcty. Možná se v těch vytahaných teplácích, ke kterým máte citový vztah, tričku po vašem bývalém a teplých lyžařských ponožkách cítíte skvěle. Není nutné je hned zahazovat. Určitě se pro ně naskytne příležitost, až budete doma sama. Před partnerem volte jednoduchost, pohodlí, ale také slušivost. Není ani třeba, abyste se snažila vypadat doma jako modelka z titulní strany. Čistota a upravený zevnějšek jsou dvě klíčové zásady. Časem se do společného života začne vkrádat také určitá pohodlnost. Je velmi častým jevem, že ve spokojeném vztahu začne jeden, případně oba, postupně přibírat na váze.
Rozhodně se s tím nespokojte. Pokud jste navštěvovala několikrát v týdnu fitness centrum nebo chodila běhat, nadále v tom pokračujte. Můžete si jít zaběhat nebo zajezdit na inlajnech spolu. Pleťová maska je pak vaše soukromá záležitost a natáčky na hlavě už jsou projevem opravdu pokročilé důvěry ve vztahu.
PRAVIDLO 10 - 3 ZÁKLADNÍ KAMENY VZTAHU
Tolerance, respekt a důvěra. Tyto tři zásady jsou jako klíče, které otevírají bránu k harmonickému společnému životu. Máte odlišné představy o trávení společného volného času? Vy byste šla raději na skleničku do klidné restaurace, zatímco on potřebuje jednou za čas divokou party? Zaveďte ve vztahu umění kompromisu.
Je třeba naučit se respektovat individuální odlišnosti a umět si vyjít vstříc. Jednou se přizpůsobíte vy jemu, příště zase on vašim představám. Jestli on potřebuje k odpočinku partičku přátel, ale vy nejlíp vypnete v horké vaně obklopená jen příjemnou hudbou, řešení je nasnadě. Nemusíte přece trávit veškerý čas spolu. Naučte se fungovat i odděleně. Ale bez následných výčitek. Žárlivé výlevy zahánějí toho druhého spolehlivě na útěk. Důvěra musí být věc absolutně vzájemná, bez ní žádný vztah prostě nemůže fungovat. Občasná nečekaná spontánnost je kořením vztahu. Rozumní jsme většinu svého života. Buďte někdy nespoutaná a bez zábran. Uvidíte, že se mu to bbude líbit. Muži potřebují mít ve své partnerce i kamaráda, se kterým si užijí legraci.

Christina Aguilera....fotky...

11. června 2009 v 20:45 | kkkaterina

Máš myšlení vraha ?

11. června 2009 v 20:37 | kkkaterina

Máš myšlení vraha?

Tohle je původní, nefalšovaný psychologický test.
Je to příbeh jedné dívky. Když byla na pohřbu své matky, setkala se tam s
chlapcem, kterého do té doby nikdy neviděla. Protože ten chlapec byl tak
krásný a okouzlující, jak si vždy predstavovala, ze by její vysněný
chlapec měl být, okamžite se do něj zamilovala. Protože však byla velmi
ostýchavá, nezeptala se jej na jeho telefonní číslo, ani kde bydlí. O pár
dní později tato dívka zavraždila svou sestru.

Otázka zní: Jaký byl motiv vraždy její sestry?

Premýšlejte, prosím, a pokud nějaký motiv naleznete, podívejte se níže pro
vysvětlení. Pokud na žádný motiv nepřijdete, udělejte totéž.
Nedívejte se však na řesení ihned, zkuste popřemýslet!!!

Odpověd: Dívka doufala, ze se se svým milovaným chlapcem potká opět na
pohřbu.

Pokud jste odpovedeli správne, premýslíte jako vrah.
Tento test vytvořil jeden slavný americký psycholog, aby otestoval, zda
někdo má mentalitu vraha. Drtivá větsina uvězněných masových vrahů
odpovědela na tento test správne. Pokud jste neodpovědeli správne, je to
pro vás dobrá zpráva - nemáte mysl psychopata a potencionálního vraha.

Pokud vaši prátelé odpovědeli na tento test správně, pak vám doporučuji,

abyste si od nich drželi odstup.-))


Chceš být mé SBéčko?

11. června 2009 v 14:35 | kkkaterina
Ahojík,jestli chceš spřátelit tak mi vyplň:
1)Přezdívku
2)Blog
3)Tvoje jméno a věk
4)Co na diplom

Za 7 dní zemřeš!!

11. června 2009 v 14:26 | kkkaterina
Dej si to na blog nebo za 7 dní zemřeš!!
Jedný holčičce se tohle stalo,protože když si to nedala na blog,tak za 7 dní k ní přesně o půlnoci přišla tahle příšera a zabila jí vlastním nožem!Takže si to zkopči,jinak se ti tohle stane,jako holčičce!ROZMYSLI SI TO!!!

oddělovače do blogu 2

10. června 2009 v 19:54gliter obrázky.zvířata

10. června 2009 v 19:52 | kkkaterina

kočky- srandičky

10. června 2009 v 19:27 | kkkaterinavtípek-adresa

10. června 2009 v 19:25 | kkkaterina
Potká starší paní na ulici plačícího chlapečka:
"Copak se ti stalo?" ptá se ho
"Jáááá jsem se ztratííííl," povídá chlapeček
"No to nic," chlácholí ho, "svoji adresu znáš?"
"Znám. Franta zavináč volny tečka cezet!"

Matematický test

10. června 2009 v 18:58 | kkkaterina

Matematický testík

Mysli si číslo ...
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Vynásob ho 3.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Nyní připočítej 5.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Od výsledku odečti tvoje původní číslo.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Přičti 7.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Vynásob 2.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Připočítej tvoje číslo.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Nyní zavři oči.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Tma, co??? :D

Test pozornosti

10. června 2009 v 18:56 | kkkaterina

Takový testík pozornosti

!! Pozor !! Pořádně tě to vytočí!
Hehe

Jeď dolů po tečkách...

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Moc se nerozmýšlej! Na otázky musíš odpovědět do 10 vteřin!!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Are you ready?

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

1. Zúčastníš se maratonu. Předběhneš druhého. Kolikátý skončíš?.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Odpověděl jsi že na prvním? Spackal jsi to. Když Předběhneš druhého, vezmeš mu jeho místo a budeš druhý ty! :-)

Jdeme na další otázku, ale nerozmýšlej se dlouho!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

2. Předběhneš posledního. Na kolikátém místě jsi teď?

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Pokud tvoje odpověď zněla předposlední, tak jsi to spackal znovu!

Přemýšlej! Jak můžeš předběhnout posledního? Když běžíš za ním tak on nemohl být poslední!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Ok. Zkusíme tohle:

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

3. Máš 1000 korun. Přidej 40 a ještě 1000, teď ještě 30 Kč, další 1000 Kč, nyní 20, ještě 1000 a nakonec 10. Kolik ti vyšlo?

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Vyšlo ti 5000?

Smůla, ale správná odpověď je 4100! Zkus si to znovu v klidu s kalkulačkou:

*Máš 1000 korun. Přidej 40 a ještě 1000, teď ještě 30 Kč, další 1000 Kč, nyní 20, ještě 1000 a nakonec 10. Kolik ti vyšlo?*

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

4. Máš poslední pokus:

Evy otec má 5 dcer:

1. Kach
2. Kech

3. Kich

4. ???

5.Kuch

Jak se jmenuje 4. dcera?

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Řekl jsi Koch? Dneska ti to ňák nemyslí... 4. dcera se jmenuje Eva... Přečti si znovu otázku!

*Evy otec má 5 dcer:

1. Kach

2. Kech

3. Kich

4. ???(Eva přece)

5.Kuch

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Tak co? Měl/a jsi aspoň 1 dobře?

Testík

10. června 2009 v 18:50 | kkkaterina

Testík........fakt funguje !

Tenhle testík je fakt super a funguje ... Avšak upozorňuji , že je opravdu nutné přesně dodržet postup, jinak to ztrácí
smysl. Tak nad tím moc nepřemýšlej a napiš, co tě hned
napadne. Čti pomalu

a skutečně to udělej. Nepodváděj, nebo to nevyjde a ty si
budeš přát "Kéž

bych nepodváděl!"...Hra ti zabere 3 minuty, budeš nadšen! Moje přání sesplnilo po 10 minutách, tvoje snad taky?? To se uvidí,ale určitě nepodváděj!Hra má veselý výsledek, nečti dopředu, ale pěkně popořádku. Netrvá to ani 3 minuty. Zkusit to stojí zato, ne? Nejprve si vezmi papír a tužku. Až budešhledat jména, vezmi lidi, které znáš a jednej podlesvého instinktu! Postupuj vždy jen po jednom řádku,jinak tu hru zničíš!!
O.K., tak tedy...:
1. Nejprve napiš pod sebe řadu čísel od 1 do 11
2. Potom k číslu 1 a2 napiš oblíbené číslo
3. Vedle 3 a7 napiš jména dvou osob druhého pohlaví
4. Nedívej se na konec, jinak to vyjde špatně!!


5. Napiš nějaké jméno (přátelé nebo rodina) vedle čísel4, 5 a6
6. Napiš čtyři názvy písní k číslům 8, 9, 10 a11
7. A nakonec si něco přej! (To nikam nepiš - to musíš
udržet.. Nejlépe v

hlavě...)


Zde je řešení hry:
A: Musíš o téhle hře vyprávět tolika lidem, kolik mášnapsáno na místě č. 2!
B: Osoba na místě 3 je ta, kterou miluješ
C: Osobu na sedmém místě máš rád, ale nikdy s nínebudeš moci být...
D: Osobu na místě 4 máš nejraději
E: Osoba na místě 5 tě velmi dobře zná
F: Číslo 6 přináší štěstí
G: Písnička na místě 8 má souvislost s osobou na místě 3
H: Titul na 9. místě je píseň pro osobu č. 7
I: Píseň na místě 10 je ta, která nejvíce vypovídá otvém charakteru
J: A na 11. místě je píseň, která vyjadřuje tvůjživotní pocit.


Malý testík

10. června 2009 v 18:43 | kkkaterina

Malý testík !!

Tak tohle se někomu povedlo !!
Testík
Blondýnka se zúčastnila televizí show zaměřené na inteligenci. Možná výhra byla 1.000.000 EUR. Moderátor jí položil následující otázky:
1. Jak dlouho trvala 100-letá válka?
- 116 let
- 99 let
- 100 let
- 150 let
Blondýnka využila právo na otázku neodpovídat.
2. Ve které zemi vynalezli "Panamský klobouk"?
- Brazílie
- Chile
- Panama
- Ekvádor
Blondýnka požádala o pomoc publikum.
3. V kterém měsíci oslavují Rusové Velkou říjnovou revoluci?
- leden
- září
- říjen
- listopad
Blondýnka využila právo poradit se po telefonu a zavolala druhou blondýnku.
4. Jaké bylo pravé jméno krále Georga IV.?
- Albert
- Georg
- Manuel
- Jonas
Blondýnka použila nápovědu 50:50.
5. Od kterého zvířete je odvozený název Kanárských ostrovů?
- kanárek
- klokan
- potkan
- tuleň
Blondýnka vypadává.
P.S.: Pokud jste se při čtení smáli, tak tady jsou správné odpovědi:
1. Stoletá válka trvala 116 let (1337 - 1453)
2. "Panamský klobouk" vynalezli v Ekvádoru.
3. Velkou říjnovou revoluci oslavují Rusové 7. listopadu.
4. Pravé jméno krále Georga IV. bylo Albert. Král si změnil jméno v roce 1936.
5. Název Kanárských ostrovů souvisí s tuleněm. Latinsky znamená "Ostrov tuleňů".
No co, byli jste moudřejší než blondýnka ????